ANDREA BOCELLI - WORLD TOUR 2019

On August 20, 2019
16:00 - 00:00
Tallinna lauluväljak
Narva maantee 95
Tallinn

20. augusta vakarā Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies pasaules iemīļotākais tenors Andrea Bočelli. Tenora priekšnesums būs grandiozs, jo programmā ir gan klasiskās mūzikas pērles, gan arī Bočelli vispopulārākie singli. 

Andrea un Mateo Bočelli - “Fall on Me”
https://www.youtube.com/watch?v=ChcR2gKt5WMA

Adrea Bočelli, kas dzimis Itālijā, Pizā, ir pasaules iemīļotākā klasiskās mūzikas zvaigzne.  Andrea Bočelli lielākais hīts “Con Te Partirò” vai angļu valodā “Time To Say Goodbye”, kas ir tapis sadarbībā ar Sāru Braitmani, ir viens no visu laiku visvairāk pārdotajiem singliem. Itāļu tenors ir pārdevis vairāk nekā 80 miljonus albumu kopiju, dziedājis pāvestiem, prezidentiem, karaliskajām ģimenēm, kā arī uzstājies pasaules slavenākajās koncertzālēs un operteātros. Superzvaigzne Bočelli ir pazīstams kā "ceturtais tenors".

Andrea Bočelli - “ Time to Say Goodbye”
https://www.youtube.com/watch?v=TdWEhMOrRpQ

26. oktobrī Bočelli izdod savu jauno albumu “Si”, kas ir pirmais albums vairāk nekā 14 gadu laikā. Albums ir veltīts mīlestībai, ticībai un ģimenei. Disks ir ierakstīts Itālijā, un tā producents ir leģendārais Bobs Ezrins, kas ir sadarbojies ar “Pink Floyd” un Lū Rīdu. Albuma pirmais singls jau ir publiski pieejams. Tā nosaukums ir “Fall on Me”, un tajā papildus Andrea var dzirdēt arī viņa dēlu Mateo Bočelli. Vien dažu dienu laikā šī dziesma ir guvusi milzīgu popularitāti. 

Igaunijā notiekošais Andrea Bočelli koncerts ir unikāls, pateicoties tā tehniskajiem risinājumiem. Saskaņā ar koncerta organizatora “Monster Music OÜ” izpilddirektora Tanela Sammu sacīto, mākslinieka tehnisko vēlmju saraksts ir ārkārtīgi sarežģīts un pārsniedz visu līdz šim redzēto. Pēc “Eventech OÜ” pārstāvja Paula Jirgensona teiktā, kas apkalpo Bočelli koncertus Eiropā, itālis ar savām tehniskajām prasībām šobrīd ir viens no māksliniekiem, kura koncertturnejām Eiropā ir visaugstākās skaņu tehnikas prasības. Augstās prasības nodrošina patīkamu un izklaidējošu koncertu.