LATVIJAS MŪZIKAS LIELKONCERTS

On September 10, 2022
20:00 - 00:00
Nacionālais stadions Daugava
Augšiela 1
LV1009, Riga
10. septembrī Daugavas stadionu Rīgā pieskandinās nebijuša mēroga “Latvijas mūzikas LIELKONCERTS”.
 
Raimonda Paula mūzika uz lielās skatuves vienos teju 100 māksliniekus, kuri izpildīs īpaši šim koncertam radītas, tautā mīlēto Raimonda Paula skaņdarbu aranžijas.
Šāda vēriena pasākumu Daugavas stadions piedzīvos pirmo reizi. Tāpēc īpaši šim notikumam tiks radīta jauna, grandioza skatuve, kas apmeklētājiem ļaus baudīt koncertu vienlīdz labi no jebkuras izvēlētās vietas.

Nepieredzēts mākslinieku sastāvs, līdz šim nepieredzētā izpildījumā
Kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri uz skatuves iemirdzēsies spožākās Latvijas mūzikas skatuves zvaigznes.
Lielkoncerta mūzikas producents un radošais direktors būs Arstarulsmirus, kurš izmantojot mūsdienīgus aranžijas paņēmienus un negaidītas sadarbības ar izpildītājiem panāks, ka tautā iemīļotie Raimonda Paula skaņdarbi skanēs ierasti, bet tajā pašā laikā svaigi.
Par lielkoncerta vizualizāciju režiju rūpēsies populārais pašmāju režisors Papa Chi.
Līdztekus Maestro skaņdarbu svaigajām aranžijām mūziķi izpildīs arī šī brīža aktuālākos hitus, kas tiks samiksēti īpašā popūrija formātā ar Raimonda Paula pārlaicīgās mūzikas motīviem.
Uz vienas skatuves kāps aktuālākās pašmāju mūzikas zvaigznes, visos laikos mīlēti estrādes grandi, kā arī klasiskās mūzikas profesionāļi, kuru sniegumu papildinās mūsdienīgi, dīdžeju radīti ritmi.

Vairāk informācijas: http://www.lielkoncerts.lv

Biļetes ŠEIT