Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021

On June 10, 2022
20:00 - 00:00
Siguldas pilsdrupu estrāde
Pils iela 18
LV-2150, Sigulda
Mūziķis uzstāsies Siguldas Pilsdrupu estrādē 2022. gada 10. jūnijā.
 
Lūdzam jūs saglabāt iegādātās biļetes. Visas uz šo koncertu iegādātās biļetes būs derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt.
 
Diemžēl šobrīd pandēmijas dēļ nav atļauts rīkot pasākumus, kuros apmeklētāju skaits pārsniedz vien dažus simtus. Šis ierobežojums nopietni ietekmē pieejamo koncertu piedāvājumu.
 
Ja pamatotu iemeslu dēļ jūs neapmierina jaunais koncerta datums, sešu mēnešu laikā no šī paziņojuma saņemšanas organizatori bez papildus maksas var piedāvāt apmainīt iegādāto biļeti pret kuponu, kura vērtība ir vienāda ar biļetes cenu. Ar šo kuponu būs iespēja iegādāties biļeti uz citu aģentūras 8 Days A Week rīkoto pasākumu nākotnē. Šis piedāvājums attiecas uz koncertiem, kas ir pārcelti Covid-19 dēļ. Jebkuru jums vēlamo izmaiņu dēļ lūdzam jūs sazināties ar mums!
Maikla Kivanukas koncerti jau ir izpārdoti daudzviet, tostarp kaimiņos esošajās Igaunijā. Sakarā ar joprojām spēkā esošiem ierobežojumiem, 2021. gada vasarā ievērojamo ārvalstu izpildītāju koncerti Latvijā, visticamāk, nenotiks. Pandēmijas mērogs pasaulē joprojām ir liels, tāpēc izpildītāju un skatītāju drošība ir vissvarīgākā.
 
8 Days A Week atvainojas par sagādātajām neērtībām un patiesi cer, ka, neskatoties uz radušos situāciju, mēs šo koncertu sagaidīsim un izbaudīsim kopā!
 
Vairāk informācijas:
tickets@8dw.lt
 
Par Maiklu Kivanuku
Maikls Kivanuka spēj radīt tikai patīkamas emocijas. Viņa atgriešanos Latvijā gaida ikviens, kas ir izbaudījis viņa koncertu “Positivus” festivālā. Ugandas bēgļa bērns ir patiesi izcils mākslinieks, kurš nebaidās dziedāt par neērtām tēmām. Šim koncertam ir īpaša nozīme "Black Lives Matter" kustības kontekstā. Savās dziesmās Maikls bieži skar rasu nevienlīdzībai veltīto notiekošo cīņu. Kivanuka izmanto radošo mūzikas valodu, lai paustu savu viedokli un izteiktu savu nostāju. Viņa dziesmas ir personisks veltījums afroamerikāņu kultūrai.
 
Savas darbības pirmsākumos Maikls piedalījās citu mūziķu projektos un ierakstos, un nekad nav pat sapņojis par solo karjeru. Vēl pirms sava debijas albuma iznākšanas viņš dalīja skatuvi ar pašu Adeli. Popmūzikas superzvaigzne izvēlējās viņu par iesildītāju savai vērienīgajai koncerttūrei. Kritiķu atzinību viņš izpelnījās 2012. gadā ar debijas albumu “Home Again”. Otrais albums “Love & Hate” ir ievērojami vairojis Kivanukas atpazīstamību un popularitāti, nodrošinot stabilu vietu slavas virsotnē.
 
Pasaulei kļuva skaidrs - ir piedzimis ģitāras virtuozs, kura dzidrais radošums organiski savijas ar viņa maigo garu un sulīgo balsi. Viņa uzstāšanās festivālos nākušas apbrīnot pat lielās mūzikas zvaigznes. Bet viņš nekad nav centies nevienam kaut ko pierādīt.
 
Klasiskais blūzs un džezs - tieši pagātnes varoņi ir viņa lielākie iedvesmas avoti. Varbūt tieši tāpēc viņa ieraksti un uzstāšanās rada iespaidu, ka ir iespējams ceļot laikā. Džimijs Hendrikss, Bils Viters, Otiss Redings, Bobs Dilans un Džils Skots Herons ir mainījuši viņa dzīvi un atstājuši uz viņu neizdzēšamu iespaidu. Pats Kivanuka bieži tiek salīdzināts ar viņiem.
 
Siguldas pilsdrupu estrādē Maikls prezentēs savu albumu "Kiwanuka". Tas tika nosaukts mākslinieka uzvārdā, lai īpaši uzsvērtu viņa identitāti. Daudzas ietekmīgas publikācijas un mūzikas kritiķi šo ierakstu uzskata par gada svarīgāko albumu. “The Guardian” albumu nosauca par "vienu no desmitgades nozīmīgākajiem", un žurnāls “Rolling Stone” ierosina noteikti noklausīties to no sākuma līdz beigām. Drosmīgs, ļoti melodisks, muzikāli piesātināts un izaicinošs ieraksts. Maikls Kivanuka nebaidās parādīt savu patieso seju - viņš ir introverts, nedzenas pēc modes, naudas un slavas.
 
Maikla Kivanukas koncerta maģija:

https://youtu.be/ianBdZbU_jk  
 
www.michaelkiwanuka.com
www.instagram.com/michaelkiwanuka
www.youtube.com/MichaelKiwanukaVEVO
www.facebook.com/MichaelKiwanuka

Vairāk informācijas: http://www.8dw.lt

Biļetes: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/michael-kiwanuka-sigulda-european-tour-2021-parcelts-no-21062020-327023/