MULTIMĒDIJU IZSTĀDE: Izcilie modernisti

From August 19, 2020 - 12:00 PM
to October 18, 2020 - 10:00 PM
Digital Art House
Skolas iela 2
LV-1010, Rīga
Ja jums izdevās apmeklēt sensacionālu multimediju izstādi “Izcilie modernisti. No Monē līdz Kandinskim ”, jūs noteikti priecāsities uzzināt, ka jau šodien Rīgas sirdī, Skolas ielā 2, savas durvis atvērs trīsstāvu modernās mākslas centrs DIGITAL ART HOUSE.
 
Jūs varēsiet ne tikai aplūkot pasaules vēstures izcilāko mākslinieku multimediālās izstādes, bet arī gremdēties interaktīvajās instalācijās un virtuālajā realitātē, ienirt vēsturē kādā no izglītojošajiem sarīkojumiem, kā arī apspriest visu redzēto restorānā, klausoties mūziķu uzstāšanos.
 
Slēgtā skatē tiks demonstrētas divas grandiozas multimediālās izstādes: „Mikelandželo. Pasaules radīšana” un „Gustavs Klimts. Ar mīlestību līdz nāvei.””. Jums būs unikāla iespēja aplūkot telpiskus skulptūru modeļus, lielformāta sienas gleznojumus vissīkākajās detaļās, doties virtuālā ekskursijā pa Siksta kapelu un ienirt augstās renesanses laikmetā.
 
„Centra atklāšanai mēs vēlējāmies piemeklēt kaut ko tiešām neticami krāšņu, tāpēc izvēle krita tieši uz Mikelandželo un it sevišķi uz Siksta kapelu, ko katru dienu apmeklē aptuveni 10 000 ekskursantu. Diemžēl augstums, kādā atrodas freskas, neļauj pilnā mērā novērtēt dižā meistara darbu, taču mūsu sarīkojuma viesiem šāda iespēja būs — viņi varēs ne tikai priecāties par leģendāro fresku un skulptūru skaistumu, bet arī sajust Mikelandželo titāniskā darba vērienu. Milzīgie ekrāni, VISUAL360 tehnoloģija un Baha, Hendeļa un Mocarta mūzikas pavadījums ļauj skatītājiem saplūst ar leģendārā renesanses laikmeta mākslinieka pasauli.”