SVALBARD CABARET NIGHT (Zviedrija)

On May 15, 2019
21:00 - 00:00
Rīgas cirks
Merķeļa iela 4
LV-1050, Rīga
Starptautiski atzītā cirka mākslinieku apvienība Svalbard (Zviedrija) atgriežas Rīgā ar jaunu muzikālu izrādi Rīgas cirka arēnā! Aicinām piedzīvot vēl nebijušu konceptkabarē vakaru kopā ar Svalbard un mūzikas grupu Salteli the Band (Lielbritānija).
Notikuma apmeklējums būs visaptveroša pieredze, tāpēc aicinām ierasties jau laicīgi, lai baudītu pop-up bāra labumus mākslinieku radītā atmosfērā un noskaņotos piedzīvojumam. Mākslinieki izmantos dažādas cirka disciplīnas un jazz/neo soul mūziku kā instrumentus, lai runātu par emocionālu, empātiju attīstošu pasauli un lai pasmaidītu par sevi.
 
Konceptkabarē projekts tiks radīts Rīgas cirka rezidenču programmas ietvaros īpaši Rīgas cirka ēkai un tās arēnai, iesaistot arī vietējos māksliniekus. Skatītājiem Rīgā izrādi būs iespēja redzēt tikai vienu vienīgu reizi. Tā kā šī būs site-specific izrāde, turpmāk katra uzstāšanās ar šo konceptu būs atšķirīga, jo tiks pielāgota konkrētai norises vietai.
 
Ieteicams no 18 gadu vecuma (jaunākiem apmeklētājiem ieeja pasākumā atļauta, ja vecāki sagaidāmo pieredzi uzskata par nepieciešamu atvases attīstībā).
Sēdvietas zālē nav numurētas, tādēļ aicinām ierasties laicīgi vēlamās vietas nodrošināšanai.
Ieeja pasākumā no plkst. 20.30, kabarē šova sākums plkst. 21.00.
Izrādes garums: aptuveni 2 stundas (2 cēlieni)