Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'OLYMPIA CLASSIC' Orķestris. Baltkrievija

On September 21, 2019
19:00 - 00:00
Rīgas Doms
Herdera laukums 6
LV-1050, Rīga
21. septembrī Rīgas Domā uzstāsies labākie Minskas orķestra pārstāvji.
 
Ideja pulcēt labākos OLYMPIA CLASSIC orķestra mūziķus radās Maskavas P. Čaikovska konservatorijas un Baltkrievijas Valsts Mūzikas akadēmijas absolventam, Baltkrievu diriģentam Mihailam Snitko. Viņš kopā ar Genādiju Roždzestvenski ir mācījies pie slavenā mūsdienu diriģēšanas meistara Genādija Provatorova. Kopā tika nolemts ne tikai kopt tradīcijas, bet arī ieelpot jaunu dzīvi pasaules klasisko un moderno šedevru izpildījumā.
 
Rīgas Doma velvēs OLYMPIA CLASSIC atskaņos visu laiku lielāko šedevru - Antonio Vivaldi “Četrus gadalaikus”. Tiek garantēts nieansēts atskaņojums, jo katrs orķestra dalībnieks ir nacionālo un starptautisko konkursu laureāts.
 
Kā projekta īpašie viesi uzstāsies arī solisti:
-čellists Mikaels Samsonovs – starptautisku konkursu laureāts, kurš koncertē labākajās Eiropas koncertzālēs.
- vijolnieks Pāvels Batjans - Lelās operas un baleta teātra solists, Baltkrievijas prezidenta speciālā fonda stipendiāts un starptautisku konkursu laureāts.
 
OLYMPIA CLASSIC sniegumā skatītāji izjutīs pavasara atmodu, siltas vasaras elpu, rudens svētlaimi un ienirs ziemas pasakā. Interesanti, ka visa Vivaldi cikla daļu saturs neaprobežojas tikai ar gadalaiku nomaiņas programmātismu. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu klausītāji to varēs pilnībā sajust.
 

Kā projekta īpašie viesi tiks uzaicināti solisti:
- Mikael Samsonov, kas ir pasaules līmeņa čellists, starptautisku konkursu laureāts, kurš uzstājās labākajās koncertzālēs Eiropā;
- Pavel Batyan - vijole, Nacionālās akadēmiskās Lielās operas un baleta teātra solists, Baltkrievijas prezidenta speciālā fonda laureāts par talantīgu jauniešu atbalstu, uzvarētājs un starptautisko konkursu laureāts.
 
OLYMPIA CLASSIC sniegumā skatītāji izjutīs pavasara atmodu, siltas vasaras elpu, rudens svētlaimi un ienirs ziemas pasakā. Interesanti, ka visu Vivaldi gadalaiku daļu saturs neaprobežojas tikai ar dabisko zemes gabalu. Mēs esam pārliecināti, ka Jūs, mūsu klausītāji, varēsiet to pilnībā izjust.