Restorānu nedēļa Latvijas pilīs un muižās


Novembra svētku laikā Latvijas Piļu un muižu asociācija aicina izbaudīt restorānu nedēļu pilīs un muižās, kur no 11. līdz 21. novembrim tiks gatavots īpašais gardēžu rudens piedāvājums. 

Piļu un muižu restorānu nedēļa ļaus izbaudīt šefpavāru īpaši gatavoto rudens maltīti un izjust senatnes burvību vēsturisko piļu un muižu interjerā. Šāds pasākums Latvijā notiek pirmo reizi un ideja tā veidošanā nāca no Bīriņu pils kolēģiem, kas aicināja veidot īpašu piedāvājumu piļu un muižu apceļotājiem arī rudens sezonā. Latvijas Piļu un muižu asociācijai tas atkal ir jauns un interesants izaicinājums, kas vēl vairāk veicinās piļu un muižu kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšanu un izzināšanu. 

Šajā īpašajā Piļu un muižu restorānu nedēļā svētku maltīti būs sagatavojuši ne tikai piļu un muižu restorāni un krodziņi, bet arī īpaši šim notikumam izveidotie pop-up restorāni, kas apmeklētājiem maltīti ļaus izbaudīt neierastā vietā un laikā. Restorānu nedēļas apmeklējumam ir iepriekš jāveic galdiņu rezervācija, tādēļ visu informāciju būs ērti atrast interneta vietnē pilis.lv. 

Šogad Piļu un muižu restorānu nedēļā piedalās: Bīriņu pils, Abgunstes muiža, Arendoles muiža, Jaunmoku pils, Jaunpils pils, Kalnmuižas pils, Mālpils muiža, Nurmuižas pils, Rankas muiža, Skrundas muiža, Šlokenbekas muiža, Unurmuiža un Varakļānu muižas pils.