Trīs grāmatas iedvesmai un atpūtai


Aizvadītie divi gadi lielākajai daļai no mums tiešām ir bijuši lielu pārmaiņu pilni. Jaunajā gadā pasmelties iedvesmu jauniem piedzīvojumiem un iespaidiem var, piemēram, grāmatās. Šoreiz piedāvājam trīs, kas veltītas pašizaugsmei.

 

Bronija Vēra “Tavs pārmaiņu gads”

Katra jauna diena mums dāvā neskaitāmi daudz iespēju baudīt dzīvi. To var, gan dāvājot sirsnīgu smaidu svešiniekam, gan patiesi jūtot kādam līdzi, gan saskatot lielu skaistumu mazās lietās.

Grāmatā iekļautās 52 esejas patiesībā ir 52 ielūgumi uz vienreizīgu dzīvi. Uz tādu, kuras nogalē bez nožēlas paraudzīties atpakaļ, zinot, ka ikviens vērtīgs mirklis ir pamanīts un izmantots.

“Ikdienas dzīve ir vislabākais skolotājs, par spīti tam, ka būtiskas atziņas iegūstam lielu notikumu virpulī. Tikai jāatver acis un sirds un jāuztver dzīves sūtītās vēstis. Reizēm visnecilākie notikumi kļūst par cēloni visnozīmīgākajām atklāsmēm.”

Bronija Vēra (Bronnie Ware) ir grāmatu un dziesmu autore un lektore no Austrālijas. Daudzus gadus strādājot paliatīvajā aprūpē un dienu no dienas esot kopā ar cilvēkiem, kas šai saulē vada pēdējās dienas, Bronija guvusi būtiskas un dzīvi apliecinošas atziņas. Tās Bronija apkopojusi savās grāmatās. “Piecas lietas, ko cilvēki visbiežāk nožēlo pirms nāves” tulkota 27 valodās un kļuvusi par starptautisku bestselleri.

GRĀMATU VAR IEGĀDĀTIES ŠEIT

 

Ogs Mandino “Pasaules dižākais tirgonis”

Ogs Mandino ir radījis unikālu dzīves filozofiju, kura palīdzējusi cilvēkiem kļūt laimīgiem, stipriem un turīgiem, just sirdsmieru un patiesu piepildījumu.

Oga Mandino grāmata “Pasaules dižākais tirgonis” ir kļuvusi par garīgo, morālo un ētisko ceļvedi miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Grāmata ir divās daļās. Pirmajā no tām ir saviļņojošs stāsts par jaunu puisi, kamieļu kopēju Hafidu, un viņa ceļu uz panākumiem. Hafids atklāja un īstenoja dzīvē desmit slepenos rakstu ruļļos aprakstītus PANĀKUMU PRINCIPUS un kļuva par pasaules dižāko tirgoni. Savukārt otrajā daļā nu jau bagātais un dāsnais Hafids visiem, kuri – tāpat kā kādreiz viņš pats – tiecas pēc labklājīgas dzīves, piedāvā pieņemt un ievērot desmit PANĀKUMU ZVĒRESTUS.

GRĀMATU VAR IEGĀDĀTIES ŠEIT

 

TIĶS ŅATS HAŅS “Apzinātība izdzīvošanai. 5 nemainīgas prakses mainīgai pasaulei”

Godbijība pret dzīvību, īsta laime, īsta mīlestība, dziļa ieklausīšanās un mīlestības pilna valoda, sevis, savas ģimenes un sabiedrības uzturēšana un dziedēšana - šīs piecas apzinātības mācībstundas ir budisma ētikas un morāles pamatā. Zen meistars un visā pasaulē zināmais miera aktīvists Tiķs Ņats Haņs ir pārliecināts par to pielietojamību ikviena cilvēka ikdienas dzīvē.

Nav jābūt budistam, lai dzīvotu saskaņā ar piecām apzinātības mācībstundām. Praktizējot šos principus, ikviens labas gribas cilvēks var padziļināt izpratni, skaidrāk saredzēt cilvēkus un situācijas un iemantot laimi ciešanu vidū.

GRĀMATU VAR IEGĀDĀTIES ŠEIT