Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour

On October 20, 2021
20:00 - 00:00
Hanzas Perons
Hanzas iela 16A
LV-1045, Rīga
Beidzot ir zināms jauns koncerta datums - "Oh Wonder" uzstāsies Rīgā 2021. gada 20. oktobrī plkst.20:00. Lai padarītu koncerta baudīšanu ērtāku un patīkamāku, tas tika pārcelts uz jaunu norises vietu - viens no skaistākajiem britu mūzikas duetiem "Oh Wonder" uzstāsies “Hanzas Peronā”.
 
Vēlamies atgādināt, ka pandēmijas izraisīto ierobežojumu un lielo pasākumu aizlieguma dēļ mūzikas aģentūras "8 Days A Week" plānotais grupas "Oh Wonder" koncets Rīgā nenotika, un tika paziņots par plānoto koncerta pārcelšanu.
 
Aģentūra "8 Days A Week" izdarīja visu iespējamo, lai grupas “Oh Wonder” koncerts netiktu atcelts, un lai laimīgie biļešu īpašnieki varētu izbaudīt patiesi unikālu pasaules līmeņa uzstāšanos. Šis ir jau trešais aģentūras koncerts Latvijā, kuru izdevās saglabāt un pārcelt. "Oh Wonder" uzstāšanās Rīgā bija paredzēta 2020.gada 8.jūlijā koncertzālē “Palladium”. Pandēmijas dēļ koncerts nenotika, un tikai tagad ir kļuvis skaidrs tā jaunais datums.  
 
Lūdzu, saglabā biļetes - visas uz šo koncertu iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt.
 
Apmaiņa pret kuponu
Ja tevi kādu pamatotu iemeslu dēļ neapmierina pasākuma jaunais datums un tu nevari izmantot iepriekš nopirkto biļešu priekšrocības, aģentūra "8 Days A Week" piedāvā bez maksas apmainīt tās pret kuponiem, kuru vērtība ir vienāda vai lielāka par summu, kas ir samaksāta par biļetēm. Izmantojot šos kuponus, tev būs iespēja iegūt jebkura cita aģentūras rīkotā koncerta biļeti, untie ir derīgi arī koncertiem, kas notiek Lietuvā.  Šādā veidā tu atbalstīsi arī aģentūras darbību pandēmijas apstākļos, jo “8 Days A Week” patiesi rūpējas, lai jau pavisam drīz pasaules lieliskāko mūziķu koncerti atgrieztos mūsu ikdienā! Lūdzu, informē šī pasākuma organizatorus par savu izvēli, rakstot uz tickets@8dw.lt.
 
“Oh Wonder” livestream koncerts no Londonas
https://youtu.be/Ag0xmUu_2f8
 
 
"8 Days A Week"  atvainojas par sagādātajām neērtībām un no sirds cer, ka gaidīšana nebūs ilga.  Šis ir pēdējais šīs aģentūras koncerts šajā sezonā, kuru pandēmijas dēļ nācās pārcelt uz nākamo gadu.
 
Vairāk informācijas:
tickets@8dw.lt
www.8dw.lt