5 mobilās aplikācijas, kam jābūt tavā tālrunī


Daudzfunkcionālie viedtālruņi jāizmanto lietderīgi, vai ne? Lai mēs galīgi nesapītos sociālajos tīklos, kur pavadām kolosāli daudz laika, piedāvājam tālrunī lejuplādēt pielikumus, kas ne tikai atgādinās par to, ka jāiet gulēt, bet arī saskaitīs kalorijas, izdzertā ūdens daudzumu un kalkulēs jūsu budžetu.

My Water Balance

Visi zina, ka ūdens ir dzīvība. Izdzerot paredzēto pusotru litru, varam būt pārliecināti, ka atūdeņošanās nedraud. Nesaņemot pietiekami daudz ūdens, organisms starpšūnu telpā aiztur katru pili, tādēļ uz sejas un ķermeņa var veidoties tūska.

Ārsti apgalvo, ka pat ķermeņa miera stāvoklī pie vidējās gaisa temperatūras cilvēks katru dienu zaudē no 2 līdz 2,5 litriem ūdens. Tas izdalās ar urīnu, siekalām, sviedriem un elpojot. Dzēri kafiju – zaudēji ūdeni. Izdzēri vīna glāzi – atrodies uz „izžūšanas” robežas.

Aplikācija „Mans ūdens” palīdzēs atrisināt šo problēmu. Nepieciešamā šķidruma daudzums katram cilvēkam ir individuāls, tāpēc aplikācijā iebūvēts speciāls kalkulators, kas atkarībā no jūsu svara, fiziskās aktivitātes un dienas režīma dos padomus, cik daudz ūdens jums nepieciešams (izņemot tēju, kafiju, sulas un citus dzērienus).

MEDISAFE

Aizmirsāt iedzert vitamīnus? Pretapaugļošanās tableti? Modernās dzīves ritms ir straujš, un ne vienmēr atceramies noteiktajā laikā lietot vitamīnus vai tableti. Rodas risks iedzert zāles vēlāk vai, vēl sliktāk – vairāk, nekā vajag. Šī atgādinājumu aplikācija būs arī tablešu kontrolieris. Tā palīdzēs ieplānot vizīti pie ārsta, masiera, kosmetologa, dermatologa, kā arī jebkuras citas sievietes dzīvē svarīgas lietas.

Spender me

Finanšu konsultanti apgalvo, ka labi izplānotā budžetā ienākumi pārsniedz izdevumus par 15 procentiem. Ja mēneša beigās nekas nepaliek pāri, tas nozīmē, ka finanšu plāns nav pareizs. Naudas salikšana pa kaudzītēm, bet pēc tam aploksnēs nav risinājums. Protams, var visu savu naudu atdot vīram vai mammai... Taču tad katru reizi kā sešpadsmitgadniecei nāksies diedelēt lūpukrāsai, kurpēm, teātrim vai šampanietim.

Ja jums patīk tērēt, tad ar aplikāciju Spender me būs vienkāršāk kontrolēt ienākumus un izdevumus. Tā uzņemsies visu atbildību.

Būs nepieciešams pavisam nedaudz laika, lai fiksētu, cik daudz naudas iztērēts un par ko. Jūs varat personalizēt savus izdevumus un ienākumus ar pielikumā piedāvāto kategoriju palīdzību vai arī pievienot savas, ja ar tām nepietiek. Lai arī kādā pasaules punktā jūs atrastos un kādu valūtu tobrīd lietotu, Spender me konvertē visus datus jums vēlamajā valūtā.

7 minute workout with Lazy Monster

Viena no iecienītākajām programmām mūsu redakcijā. Ja neatrodas laiks sporta zālei, 7 minūtes var atlicināt pat no rīta vai pirms miega. Treniņus ar tevi vadīs jauks monstriņš, nevis ar ideālām formām kaitinoša fitnesa skaistule. Tie ir 30 vingrojumi Slinkā Monstra izpildījumā. Un nav vajadzīgi nekādi trenažieri un aprīkojums.

Duolingo

Ne tikai skaistums vien... Prāta treniņus neviens nav atcēlis. Ja vēl neesat apguvuši raitu angļu vai vācu valodu – lejuplādējiet šo aplikāciju, un dziesmu vārdi uzreiz būs saprotami.

Aplikācija paredzēta cilvēkiem ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem – gan iesācējiem, gan tiem, kas pārvalda valodu. Lasiet, klausieties, runājiet. Katra stunda sastāv no sarunvalodas praktiskajiem uzdevumiem, klausīšanās, tulkošanas, kā arī daudziem plašas izvēles testiem. Uzreiz ir redzams, kuri uzdevumi izpildīti pareizi un kā uzlabot savus rezultātus. Un, protams, visu iemīļotās sirsniņas – jūsu „dzīvības”. Tās zaudēsiet, ja atbildēsiet nepareizi. Ja sirsniņas beigsies, stunda būs jāsāk no sākuma!

34 stundas ar Duolingo efektivitātes ziņā līdzinās semestrim universitātē!

Avots: Žurnāls BEAUTY CLOUD 

http://3ade.lv/lv