XXI gadsimta raganas


“Mēs visas esam ļoti dažādas. Mēs klausāmies atšķirīgu mūziku, lasām dažādas grāmatas, mums patīk dažādas pilsētas un vīrieši. Mums ir dažādas frizūras, svārku garums, profesija, raksturs, ambīcijas, garastāvoklis, sapņi, ādas krāsa un pat kurpju papēžu augstums. Saglabāt savu individualitāti, nekļūstot par kāda cita klonu – tas, iespējams, ir visvērtīgākais, kas ar mums, kā personību, varētu notikt. Būt pašai, dzīvot harmonijā ar savu izskatu un gūt no tā prieku. Protams, ir forši noskatīties no kāda modernu frizūru, vai nopirkt jaunas, savam stilam neraksturīgas kurpes…Taču valkāt tās savā stilā. Iemīlēt savas grumbiņas, pāris sirmu matu šķipsnu. Vai varbūt vairākas. Bet nekrist panikā, ja matu saknes ataug zibenīgā ātrumā. Nekaunēties par pēc-operācijas rētu, nedomāt, ka vasaras raibumi ir trūkums, un krociņa uz vēdera padara ķermeni neglītu. Mīlēt sevi, rūpēties par sevi…

Bet mēdz būt arī tā – satiekas divas bijušās klasesbiedrenes… abas viena vecuma. Abas izskatās labi. Bet viena izskatās kā 30gadniece, bet otra – 45, kaut gan abām ir 40. Pie tam, abas ir stilīgas, koptas, elegantas.. Kur ir āķis? Ragana? Kā? Viņas taču ir viena vecuma…”

Almaza Pirha, "Beauty Cloud" galvenā redaktore

Atbildes uz šiem jautājumiem meklējiet jaunākajā Beauty Cloud žurnālā XXI gadsimta raganas. Tajā uzzināsiet par diētām, uzturu, mītiem un veselo saprātu, kāpēc nereti cilvēka bioloģiskais vecums ir daudz lielāks nekā faktiskais,  lāzera anti-age metožu iespējām, vai tiešām vīriešiem ir citādāka āda, tāpat arī - kā parūpēties par ādu hormonālo pārmaiņu laikā, galda servēšanas ieteikumiem, lai katra maltīte tiktu izbaudīta līdz mazākajām garšas niansēm, un tā tālāk un tā joprojām – 80 lapaspuses ar noderīgu informāciju, ko sniedz ārsti un dažādu nozaru profesionāļi.